dfk alter night/hip hop

Najaktuelnija hip hop zbivanja kod nas i u svijetu.

Moderator: R.I.P. CREW

dfk alter night/hip hop

Postod caedes » Pet Maj 28, 2010 1:33 am

читав мјесец је, дакле, био хип хоп четвртак, као што неки бл извођачи знају. е последњи четвртак у овом мјесецу наступао је Вокс БЛ са пријатељима и наравно Вуди ( иако је он велики пријатељ, али да га истакнемо ).
Било је лудница, наступ прошао добро, бацао се и фристајл, неких 15ак минута, АЛИ пред скоро празним клубом ( СВИ КОЈИ СУ БИЛИ ИМАЈУ КАПУ ДОЛЕ ОД НАС САД, НА ДАЉЕ И У БУДУЋЕ ).
У име вокса и нас пријатеља се захваљујем на подршци.
љубим цици!!! :D

за оне што ће рећи није било рекламе, овоно, било је на фејсу, на ДФК страници, али и на алтернативној телевизији, није да пребацујем, него да се не залећете са коментром...
Slika
Korisnikov avatar
caedes
globalni hejter
globalni hejter

Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 7:28 pm
Lokacija: Lokacija: Lokacija: Pridružio: 32 Feb 1026...... Poruke: 666999,00... Lokacija: Lokacija:

Postod Dust » Pet Maj 28, 2010 11:15 am

Ja sam uletio na 10 min i stvarno je bilo ghoust party :cool:
Otisli cugati na klupe kod hola,sreli smo kasnije woodiea i on je razocaran.
Jebi ga tako ti je to kad nema uzajamnog nazovi respecta.Ti ne ides kad neko drugi radi parti i ne podrzavas,nece ni on doci na tvoj,a nisi dovoljno poznat da napunis ni gajbu a kamol klub velicine DFK.
Mozda je tako i bolje... :D
Slika
Korisnikov avatar
Dust
Expert
Expert

Pridružio se: Ned Sep 14, 2008 5:23 pm

Postod caedes » Pet Maj 28, 2010 1:06 pm

Dust je napisao:Ja sam uletio na 10 min i stvarno je bilo ghoust party :cool:
Otisli cugati na klupe kod hola,sreli smo kasnije woodiea i on je razocaran.
Jebi ga tako ti je to kad nema uzajamnog nazovi respecta.Ti ne ides kad neko drugi radi parti i ne podrzavas,nece ni on doci na tvoj,a nisi dovoljno poznat da napunis ni gajbu a kamol klub velicine DFK.
Mozda je tako i bolje... :D

има једна ствар рајза коју заборављаш- ми смо били на већини партија, чак и на оним твојим у кастри, сплаву, на журкама у холу, били на доста тога у дфк-колико су послови то допустили ( барем неко од нас )...но небитно :D то је наш проблем, требало је да уштедимо на цуги :) идемо даље :cool: :)
поштовање само за рају са споме, исток, и цуре у мињацима!
,,Сваки наш корак и даље се помно прати, бојкот сцено настави срати" :cool:
Slika
Korisnikov avatar
caedes
globalni hejter
globalni hejter

Lokacija: Lokacija: Lokacija: Pridružio: 32 Feb 1026...... Poruke: 666999,00... Lokacija: Lokacija:

Postod Djea! » Pet Maj 28, 2010 1:19 pm

Izmjenio sam post jel se ne slaze sa kontekstom uopste i nije poenta ove rasprave i glup je kad se pogleda citava rasprava ! Jel sam je sad pogledo ...
Sto se tice partija ,nisam znao za to ,sledeci parti cu naknadno doci da cujem VOX BL i da ih ispostujem jer njih jedino nisam cuo !
Inace sluso sam sve BL repere i ispostovo sam kad sam mogo i imo priliku ! :D pozz
Poslednji put menjao Djea! dana Pet Maj 28, 2010 10:57 pm, izmenjena samo jedanput
Wau men :D
Djea!
Fanatik
Fanatik

Pridružio se: Pet Maj 22, 2009 4:31 pm

Postod Kurko » Pet Maj 28, 2010 1:46 pm

,,Сваки наш корак и даље се помно прати, бојкот сцено настави срати"

ma jebesh sve bracika... nema vishe podrshke nikom bar shto se mene lichno tiche,par ljudi i to je to...shupachki i pichkasto od vas... mi smo josh AMATERI ZAR NE,NISMO KAO DRUGI... a hip hop i dfk cete vjerovatno morati zaboraviti... hvala za repliku...da ne serem dalje... JAKSHA
Kurko
Ucenik
Ucenik

Pridružio se: Sub Nov 14, 2009 7:12 pm

Postod Dust » Pet Maj 28, 2010 1:52 pm

Istu tu pricu sam cuo i sa druge strane i prenio u prvom postu. :D
Oni nas ne postuju,necemo ni mi njih i gotovo.Tako je bolje..
Jebes parti gdje ce neko doci da te ispostuje.Nek dodje ako ce se dobro provesti to vece.
Slika
Korisnikov avatar
Dust
Expert
Expert

Postod caedes » Pet Maj 28, 2010 4:53 pm

јебеш ти ту ,,сцену" када нема људи који дођу да испоштују људе који раде у њиховом граду, шатро се друже, на форуму заједно коментаришу, нешто као гурају сцену. Мислиш да ја знам све пјесме од извођача из БЛ-а? мислиш да сам убјеђен да ћу се добро провести? али дођем, или дође неко од нас, пружи подршку, гурамо културу. Према твојој причи ако неће наступати синдикат не треба ићи на концерте?!
не знам ја те стране о којима ти причаш и чије поруке преносиш, има и на овом сајту галерија фотографија са журки на којима смо ми у првим редовима, од ХКЦ-а, преко хола, до осталих локација. а ово је већ други наступ вокса да нико од репера не дође. На првом је било пуно људи, али нико из ове приче.
Jebes parti gdje ce neko doci da te ispostuje.Nek dodje ako ce se dobro provesti to vece.

Ето Вуди је вртио хип-хоп све вријеме, па што није нико дошао? НЕ БИ СЕ ИЗГОТИВИЛИ??? Да чујем јачег диџеја који врти хип-хоп у овој држави!? ајде именуј! ма дај, пусти ту причу, нисам ја мулац који од јуче обитава у овим водама. Добро ја знам шта значи недолаак људи доле, и шта значи некоментарисање њихових пјесама. Свима нама је то јасно.

Што смо покушавали бити ок, покушавали смо. Сад знамо ко је ту и што је ту, остали- порука вам је у претходном посту!!!
Slika
Korisnikov avatar
caedes
globalni hejter
globalni hejter

Postod Kurko » Pet Maj 28, 2010 5:08 pm

slazem se sa komentom 100% ali nema veze... nikad vise... respect za woo-a VELIKI za ostale mi puche kita krasno... NABIJAMO KOMPLEKSE :D ... toliko... VOX BL
Kurko
Ucenik
Ucenik

Postod Kurko » Pet Maj 28, 2010 5:14 pm

vjerovatno nemate sta od nas da cujete... pa i jeste tako u neku ruku :D kako ko to protumaci sada :P... pusa od kurke tj. VOX BLa i nastavite i dalje da slusate i upijate po nesto od...i umrem
Kurko
Ucenik
Ucenik

Postod Dust » Pet Maj 28, 2010 5:52 pm

Ma zaboli me kurac za scenom,ja sam napravio 3 partija na kojim sam pozvao najjace grupe (mlade grupe: Mejdan Family,Fajters Crew,Nebra,Wolf Sky,Drama... i stare: Woodie,Brutal Protest,Emby i Ministar,R.I.P. CREW,Lego,...) iz BL i sva 3 su bila puna i uspjesna.
Prvii sam na partije uveo i ostale elemente,breakdance,hip-hop dance,..doveo ljude sa strane a sve to bez sponzora uz vlastiti trud i cimanje
tako da mi neki buljavi klinac ne moze drzati predavanja o promovisanju kulture.
Prvi sam doveo Blokovskog u BL iako je to bilo samoubbistvo,niko nije cuo za njega i pored toga je bilo preko 150 ljudi na partiju (uz cijenu ulaza 3km),a sad u DFK je nazalost bilo manje od 30 ljudi uz sve to ozvucenje,medislu masineriju itd itd
Boli me kurac za cijelu jebenu scenu,tu su ljudi koje postujem i s kojim trenutno radim neke projekte,iz bl prije svega Mejdan Family i Brutal Protest.
Po ostalim ne pljujem i zaboli me kurac za njima.
Nemam vremena da se prepucavam o glupostima,nisam se ni trebao javljati na ovu temu,ali eto osjetio sam potrebu da kazem svoje zapazanje kroz razgovor sa ljudima.
Sinoc sam navratio najvise zbog woodiea i ostao bi da su i ostali htjeli da sidju dole.
Dakle boli me kurac za vama,furajte svoj zonfa..pozdrav i domindzenja :cool:
Slika
Korisnikov avatar
Dust
Expert
Expert

Postod caedes » Pet Maj 28, 2010 6:30 pm

ма кул цици, тако кажи на почетку да се не зајебавамо ни ти ни ја пишући овдје :D . боли те курац-поштујем. само уживај, врти те плоче, желим све најбоље!!!
Slika
Korisnikov avatar
caedes
globalni hejter
globalni hejter

Postod Kurko » Pet Maj 28, 2010 6:37 pm

pa jbga sada ja nebih da se svadjam il sta vec mene boli taki vishe nego tebe to je sigurno... a to klinac kako gledas neam pojma jbga na sta si mislio,stariji jesi to stoji koliko si u hip hop-u to ne znam ali svakako ne smatram sebe klincem za tebe u svakom slucaju ove nashe KULTURE oli MCing ili DJing a mogu i na vugli dubit i svasta nesto ... radio sam ja mnoge stvari prije vas 90% ovde od radio emisije pa nadalje da ne nabrajam pa su mnogi dolazili kad je sve to ishlo vec da se ubace itd... i nekima sa tog tvog spiska pomogao dobro prije tebe (toj mladoj ekipi) ja sam im bio prvi :D...i to oni bi mozda sinoc i dosli al jbga vecina su maloljetni josh... da neserem dalje jer NISAM PICHKA to ce ti dokazati tvoj fighters crew opet im jaksha pomaze nakon svega i svacega... da neduzim... a htio bi josh svasta reci...lajat,al necu :D NISAM CAVA... jesmo mi mladja ekipa neka? hahahha svi mi pushe kurac
Kurko
Ucenik
Ucenik

Postod Kurko » Pet Maj 28, 2010 6:46 pm

respect woodie... koliko god neko pokusavao da bude toliko veliki kao woo u ovom gradu nece mu poc za rukom :D... pozdravlja kurko,ptpust... aco de mi reci kako da deaktiviram ovaj profil kurke :D da ne posaljem dzaba virus zapalicu hahahahhaha
Kurko
Ucenik
Ucenik

Postod R.I.P. CREW » Pet Maj 28, 2010 11:52 pm

OVO OSTALO NE ZELIM DA KOMENTARISEM! I MI SMO BILI NA 99% POSTO ZURAJI U BL U ZADNJIH PAR GODINA ILI BAREM NEKO OD NAS!
DANAS SAM SE CUO SA JAKSOM I ZAO MI JE STO NISMO MOGLI DA DODJEMO JER JE ON BIO NA DOSTA NASIH NASTUPA,I NE SAMO STO JE BIO NEGO SAM GA ZELEO CUTI U ZIVO I BICE JOS PRILIKE PA CEMO DA VAS ISPOSTUJEMO,dosli smo ispred i trta kaze dole je rasip....a sad ti kurko=jaksa uzmi svoj telefoncic pa plati onu kafu dugo obecavanu :) nisam tu sad ovaj vikend ali iduca sedmica je naša :) ....
kontakt tel: +387/065-448-092, http://www.myspace.com/ripcrewbanjaluka , msn add: rip.crewbl@hotmail.com
Korisnikov avatar
R.I.P. CREW
hiphoper

Pridružio se: Čet Jan 03, 2008 7:16 pm

Postod fresh » Sub Maj 29, 2010 1:31 pm

vecina vas prvo treba nauciti gramtiku,pa onda poceti repati
Smoriste vise i vi sa Cakom Norisom,a i vi sto ganjate pravdu za Urosa!

pa ti nisi pametniji ispao ni kad si se svađ'o s Marioom.
Korisnikov avatar
fresh
:D
:D

Pridružio se: Čet Okt 28, 2004 8:05 pm

Sledeća

Povratak na Događaji