SHIT HAPPENS

Tehnike,priče,linkovi,slike,crews,writers ...

Postod SNIKER » Uto Nov 18, 2008 3:14 pm

Otisli ja i Mc Robee neku noc da se istegamo na zgradu "SNSD-a"(svima vrlodobro poznata stranka),oko zgrade je mrak,nista ne vidis!Krene on da se tega,kad neko:"Sta radite to,crtate a"?,mi se zgledasmo i cao!!!!!Stanemo malo da dodjemo sebi i pitamo se Ko bi mogao reci "Crtate a"?
Obicno svi zagalame "Sarate",i mi do gradskog parka kad ide SACKER i smije se!!!!!Pita sto ste pobjegli i to,a ustvari on sjedio u tom mraku sa trebom,i kad je vidio nas zagalamio!!!!Jbg nismo ni mi znali.....

kasnije se vratimo i zavrsimo :cool:
SNIKER
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 1:27 pm

Postod DogmaMC a.k.a. Nekron » Sre Jan 14, 2009 4:15 am

hahaaa koji kraljevi :lol: ,jebiga meni se na svu srecu nije desio nijedan veci incident samo smo par puta morali sturati pa dovrsavati zapoceto kasnije...SWK crew 4-life!!!
Lako je tudjim kurcem gloginje mlatit!
Korisnikov avatar
DogmaMC a.k.a. Nekron
V.I.P
V.I.P

Pridružio se: Pet Dec 26, 2008 2:00 pm

Postod Fuzzy » Sre Jan 14, 2009 1:53 pm

ja ne nzma da crtam, mislim, ono pokuso sam 2 puta, ipak za to treba para, i ljudi
al jednom nas ganjale 4 patrole i uhvatili, i dvojica pocela udarati kao ono iznervirani sto su toliko trcali (nisu svi bili u kolima 8) ) i ono, srali kazna 1000 km i tako, i samo su neke sankcije uveli u skoli, ne znam zasto u skoli ali eto
Svi su nervozni, nisu normalni, niko ne zna gde su moji dzokeri!!!!
Fuzzy
Master
Master

Pridružio se: Pet Nov 26, 2004 3:20 pm

Postod face » Sub Mar 21, 2009 1:55 am

SNIKER je napisao:Otisli ja i Mc Robee neku noc da se istegamo na zgradu "SNSD-a"(svima vrlodobro poznata stranka),oko zgrade je mrak,nista ne vidis!Krene on da se tega,kad neko:"Sta radite to,crtate a"?,mi se zgledasmo i cao!!!!!Stanemo malo da dodjemo sebi i pitamo se Ko bi mogao reci "Crtate a"?
Obicno svi zagalame "Sarate",i mi do gradskog parka kad ide SACKER i smije se!!!!!Pita sto ste pobjegli i to,a ustvari on sjedio u tom mraku sa trebom,i kad je vidio nas zagalamio!!!!Jbg nismo ni mi znali.....

kasnije se vratimo i zavrsimo :cool:

hhaha kraljevi ! :D odakle ste ti i ekipa?:)
Ja sam gledo na probleme kroz zadimljeni vers...
Korisnikov avatar
face
Moderator
Moderator

Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 1:04 pm

Postod Ljave » Sub Mar 21, 2009 2:57 am

JAX from Pak Art Family je napisao:2002, novembar...extra zid u centru grada, ko stvoren za pease...bila neka utakmica, fudbal ja mislim, neshto vazno, nigdje policije s glave...i tako rashvljam se je kad policajac : DOBRO VECHE MOMAK, OCE LI TO???
Lijepo se chovjek sklonio iza coshka, pustio me da pochnem i onda me navato...lisice na ruke, pokupe mi sprejeve i odvedu iza policijske stanice...e onda tu nastane drama...poskidali chizme i udarali me onako da ne ostaju modrice i tako ja novu godinu dochekam u krevetu...maler :?

Zaboravio si reći da je još jedan lik tad bio sa tobom,ali nema veze,obojica ste dobili degenek!!! :cool:
Korisnikov avatar
Ljave
Master
Master

Pridružio se: Pon Avg 29, 2005 1:24 pm

Postod malac » Sub Apr 11, 2009 8:50 pm

sa onim magnumer om bio je on prije na forumu..
Bili mi na zeljeznickoj stanici u sarajevu,htjeli crtat..usred dana..otisli mi oko 14 h.Htjeli na teretne vozove,bili mi na jednoj strani vidjeli neke grafote i htjeli otic da vidimo..vidjeli mi neke gluposti,kad idu ti cuvari,jedan s jedne strane a drugi s druge..idemo mi lagone bacili neku satro pricu izmedju nas..Pita on nas sta vi radite ovdje,mi kazemo-
hodamo..Pita on sta je to u ruksaku?
Ja umro na mjestu,usro se..sad ce me okrivit za ono sto nisam napravio..
ja kazem nista,kaze on daj da vidim..ja blijed kao mrtvac otvaram ruksak kaze on aha to je jel?!!
kazem ja nismo mi crtali majke mii tako se mi mozda 5 min opravdavamo..kaze on daj sprejeve..i uze mi 5 beltona i 3 ren co spreja,2 feta..jbg
heh..
It feels good to be a vandal.
malac
Hop-er
Hop-er

Pridružio se: Sub Apr 26, 2008 10:52 pm

Postod Ljave » Sub Apr 11, 2009 8:57 pm

Ti si lud što si mu dao da te pretrese...šta ga boli kurac šta nosiš u torbi!!!
Korisnikov avatar
Ljave
Master
Master

Pridružio se: Pon Avg 29, 2005 1:24 pm

Postod Weezy » Sub Apr 11, 2009 11:08 pm

malac je napisao:sa onim magnumer om bio je on prije na forumu..
Bili mi na zeljeznickoj stanici u sarajevu,htjeli crtat..usred dana..otisli mi oko 14 h.Htjeli na teretne vozove,bili mi na jednoj strani vidjeli neke grafote i htjeli otic da vidimo..vidjeli mi neke gluposti,kad idu ti cuvari,jedan s jedne strane a drugi s druge..idemo mi lagone bacili neku satro pricu izmedju nas..Pita on nas sta vi radite ovdje,mi kazemo-
hodamo..Pita on sta je to u ruksaku?
Ja umro na mjestu,usro se..sad ce me okrivit za ono sto nisam napravio..
ja kazem nista,kaze on daj da vidim..ja blijed kao mrtvac otvaram ruksak kaze on aha to je jel?!!
kazem ja nismo mi crtali majke mii tako se mi mozda 5 min opravdavamo..kaze on daj sprejeve..i uze mi 5 beltona i 3 ren co spreja,2 feta..jbg
heh..

bas si malac ccc
BmG
Korisnikov avatar
Weezy
Celava tursija

Pridružio se: Ned Feb 24, 2008 3:18 pm

Postod malac » Sre Apr 15, 2009 1:03 pm

Boli njega kita sta ja imam,al sta sam ja njemu mogao..nas dvojica djecaka od 16 sta smo mogi dvojici ljudi od 35 god?!
It feels good to be a vandal.
malac
Hop-er
Hop-er

Pridružio se: Sub Apr 26, 2008 10:52 pm

Postod neY » Sre Nov 25, 2009 8:15 pm

pa jarane ja sma iz sa i trebao si da se bunis kada ti je krenuo oduzeti spreyeve il pobjec kada te je pitao za ruksak il pobjec kada ste ih vidjeli il tkao ensto. jbt nisu ni to bzvz sprejevi.
neY
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio se: Sre Nov 25, 2009 8:10 pm

Re: SHIT HAPPENS

Postod sahmon » Sub Jan 20, 2018 5:48 am

Hi, I'm starting a new site for this site.

goldenslot
sahmon
Pocetnik
Pocetnik

Pridružio se: Sub Dec 09, 2017 7:09 am

Prethodni

Povratak na Graffiti